تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
خرید آپارتمان در اندیشه
رزرو آنلاین هتل خارجی
قیمت ماسک یکبار مصرف
رزرو آنلاین هتل خارجی
آپدیت نود 32
لایسنس نود 32
قالیشویی
خرید دوربین مداربسته
بانک کتاب
نود 32
اتلیه عکاسی عروس
نصب دوربین مداربسته
آموزش طراحی سایت با وردپرس
دانلود پروژه و مقاله
مبل شویی
بازی
خرید دوربین مداربسته
خرید اکتان
عکاسی صنعتی
دوره آموزش سئو
خرید دوربین مداربسته
تجهیز صنعت
سربازی

soldiership

سربازی

کاهش نوار سربازان جرثقیل در مجتمع تولیدی انعطاف‌پذیر و انعطاف‌پذیر
در دسامبر ۲۰۰۹ توسط امی زی ( فعالیت مهمات ارتش جرثقیل )
جان کمپبل , فرمانده نیروهای جرثقیل و مدیر ارشد فرماندهی عملیات مهمات جنگی جان کمپبل , فرمانده عملیات مهمات جنگی , این روبان را در مجتمع تولیدی انعطاف‌پذیر جرثقیل به عنوان بخشی از تلاش مدرن‌سازی ارتش در جهت ارتقا فضاهای کاری موجود و افزایش کارایی روز چهارشنبه , دسامبر ۳۱ دسامبر , قطع کرد . ارتقای تسهیلات به کل فرآیند تولید برای یک برنامه مهمات اجازه می‌دهد تا بطور مداوم در یک مکان واحد اجرا شود , نرخ تولید را بهبود بخشیده و آمادگی مهمات را در اختیار مردم قرار دهد .
a . فعالیت مهمات ارتش جرثقیل به عنوان بخشی از تلاش مدرن‌سازی ارتش در جهت ارتقا فضاهای کاری موجود و افزایش کارآیی بر روی ساخت فضاهای کاری موجود , میزبان یک مراسم کاهش روبان بود .
ارتقای تسهیلات به کل فرآیند تولید برای یک برنامه مهمات اجازه می‌دهد تا بطور مداوم در یک مکان واحد اجرا شود , نرخ تولید را بهبود بخشیده و آمادگی مهمات را در اختیار مردم قرار دهد .
مایکل جکسون , فرمانده نیروی جرثقیل , گفت : " کاری که ما در اینجا در ارتش جرثقیل انجام می‌دهیم بسیار فراتر از جرثقیل یا حتی ایندیانا است . " " کار ما مستقیما ً بر خطوط جبهه در سطح جهانی تاثیر می‌گذارد . ما باید مطمئن شویم که به آن‌ها مهمات نیاز دارند , زمانی که به آن‌ها نیاز دارند و آن‌ها برای اولین بار هر بار در سرعت جنگ کار می‌کنند . "
تمرکز کنونی در این برنامه , برنامه هسته‌ای است که در آن پوسته‌های از مهمات سنتی قدیمی دوباره به پرتابه‌های با هزینه کم نوسازی می‌شوند . با توجه به بالا بودن تقاضا برای دوره‌های آموزش اقتصادی , نیروی جرثقیل برای تولید محصولات کشاورزی در طول عمر خود انتخاب شد . مشعل شروع به ساخت دوره‌ای در تسهیلات مختلف در سراسر تاسیسات کرد و امروز به تولید ادامه داد .
تام لانگ , مدیر برنامه با مدیریت تولید و مهندسی در ارتش جرثقیل , گفت : " درست همانطور که این نام نشان می‌دهد, موسسه دفاع یک ساختمان واقعا ً انعطاف‌پذیر تولید خواهد داد که قادر به پشتیبانی از چندین برنامه در یک مکان یا یک برنامه فرآیند چند مرحله‌ای در یک مجموعه , مانند برنامه تمرین چند مرحله‌ای است . " " داشتن امکانات و تجهیزات مستقر در زیر یک سقف , به ارتش جرثقیل اجازه می‌دهد تا بیش‌ترین ضایعات حمل و نقل را از بین ببرد و راه را برای یک عملیات ناب هموار کند . "
این مجموعه به عنوان بخشی از نوسازی , از یک سیستم یکپارچه برای انتقال دوره‌ای بین ساختمان‌های متصل استفاده می‌کند , یک فرآیند بسیار سریع‌تر از روش قبلی که مهمات را از ساختمان به ساختمان حمل می‌کند .
یک بهبود کلیدی دیگر توانایی پیچیده برای انعطاف‌پذیر بودن است , یعنی زمانی که بار کاری برای پروژه تکمیل می‌شود .
جان کمپبل , مدیر عملیات عملیات مهمات مشترک , در این مراسم در مورد طرح بهبود کارایی در سراسر پایگاه صنعتی ارگانیک صحبت کرد .
کمپبل گفت : " ارتش جرثقیل اولین توقف در اجرای تغییر بود و جرثقیل به پیشروی در این اقدام ادامه می‌دهد . " " این مجموعه نمونه بسیار خوبی است که نشان می‌دهد چگونه وقف , تعیین و برنامه‌ریزی مناسب می‌تواند به ایجاد یک فرآیند و ساختار کارآمدتر کمک کند . "
ارتش جرثقیل خدمات ریلی فعالی را برای افزایش راندمان حمل و نقل دوباره راه‌اندازی خواهد کرد . برآورد می‌شود که این پروژه تا ابتدای سال مالی تکمیل شود .
کمپبل گفت : " در حین انجام این کار, ما باید تلاش کنیم تا ارزش هر دلار را حداکثر کرده و به صورت شفاف عمل کنیم تا از منابعی که به ما سپرده شده برای دستیابی به شماره یک ارتش به یک اولویت کمک کنیم . "

 

منبع سایت سربازی

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 21 دی 1397ساعت 17:13 توسط حسین بی | تعداد بازديد : 1 | |