تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
خرید آپارتمان در اندیشه
رزرو آنلاین هتل خارجی
قیمت ماسک یکبار مصرف
رزرو آنلاین هتل خارجی
آپدیت نود 32
لایسنس نود 32
قالیشویی
خرید دوربین مداربسته
بانک کتاب
نود 32
اتلیه عکاسی عروس
نصب دوربین مداربسته
آموزش طراحی سایت با وردپرس
دانلود پروژه و مقاله
مبل شویی
بازی
خرید دوربین مداربسته
خرید اکتان
عکاسی صنعتی
دوره آموزش سئو
خرید دوربین مداربسته
تجهیز صنعت
سربازی

soldiership

سربازی

کشیش گفت که مسئولیت برای پرواز آسان است
نوشته g . ام .
کشیش ( کلنل ) روز شکرگزاری در حال دیدار با سربازان در سالن غذا خوری فورت ناکس است . حضور دائمی او با سربازان و غیرنظامیان یا گردش‌های جنگی " وزارت حضور " بود . مردم با غریبه‌ها حرف نمی‌زنند و من هرگز نمی‌خواستم کسی باشم . در ابتدا , من به آن نقطه رسیدم که به مردم برسم و این کار را انجام دهم . "
کشیش ( کلنل ) روز شکرگزاری در حال دیدار با سربازان در سالن غذا خوری فورت ناکس است . حضور دائمی او با سربازان و غیرنظامیان یا گردش‌های جنگی " وزارت حضور " بود . مردم با غریبه‌ها حرف نمی‌زنند و من هرگز نمی‌خواستم کسی باشم . در ابتدا , من به آن نقطه رسیدم که به مردم برسم و این کار را انجام دهم . "
یک روحانی معروف به نام " دیوید کامرون " , یکی از چهره‌های قدیمی فرماندهی نظامی آمریکا را در دست دارد که توسط معاون کشیش , کشیش , کشیش روحانی, به او ارائه شده‌است . او در ماه دسامبر از وزارت نظامی بازنشسته شد , اما به انتظار وزارت مهمان‌نوازی است که خانه خود را به عنوان " تخت آزاد و صبحانه " برای کشیشان و زوج‌هایی که نیازمند ارتباط مجدد هستند , ارائه می‌کند .
" فورت ناکس " , فرماندار کنتاکی , یک میراث ماندگار را در " فورت ناکس " به جا می‌گذارد .
او گفت : " این امید من است که کارهایی که برای ایجاد هم افزایی انجام داده‌ایم , از زمان من در اینجا ادامه خواهد یافت . " " سعی کردم قبل از ترک اینجا به همه اینها توجه کنم . "
بخش عمده‌ای از ماموریت او در مراقبت از این سرباز و زندگی معنوی غیرنظامیان حول محور مراقبت از ازدواج‌ها و خانواده‌ها می‌گردد .
او گفت : " ما برای مدتی طولانی پیوندهای محکمی ( غنی‌سازی ازدواج ) برای سربازان انجام داده‌ایم . در اینجا در " فورت ناکس " , ما توانستیم [ برنامه ] برای غیرنظامیان را تهیه کنیم . " " از طریق آن , ما می‌توانیم مستقیما ً از پایگاه نظامی استفاده کنیم که تعداد زیادی سلاح سبز ندارد , بلکه بسیاری از غیرنظامیان را دارد .
این جنبه به افزایش ظرفیت آن‌ها کمک می‌کند زیرا آشکارا یک شهروند شاد مثل یک سرباز خوشبخت است . آن‌ها بهتر کار می‌کنند , آن‌ها بیشتر تولید می‌کنند . روابط آن‌ها در خانه و در نتیجه محیط کار تقویت می‌شود .
او گفت : " داشتن یک خانواده سالم , یک کارگر خوب , همسایه خوبی بودن همه پیوندها . "
بردی محمدوف گفت هیچ تضمینی وجود ندارد که برنامه پیوندهای قوی ادامه پیدا کند , اما سابقه تاسیس شده‌است و مسیر شعله‌ور شده‌است .
" این پول برای این هدف اعطا شد . درخواست ادامه خواهد یافت , اما همیشه براساس پول موجود است . "
میراث دیگری از زمان او در قلعه ناکس کار او با جوانان در میان جوانان کلیسا است .
او گفت : " وقتی من به اینجا رسیدم هیچ برنامه جوانی وجود نداشت و برنامه کشیش خوبی که به حفظ یک زندگی معنوی سالم برای خانواده کمک می‌کند باید شامل کودکان باشد . " " من عاشق کار با نوجوانان هستم و تصمیم گرفتیم که فورت ناکس به یک برنامه نیاز داشته باشد. این برنامه در هر یکشنبه هر یکشنبه به جوانان بالا و بالا در اینجا کمک می‌کند .
ما به تفریح , غذا و دوستی با عشق واقعی خدمت می‌کنیم … تعامل آن‌ها با زندگی معنوی خود با نوجوانان دیگر به شدت افزایش می‌یابد . "
اعتقاد بر این است که رشد معنوی سالم در خانه به خیابان‌ها می‌ریزد .
" من یک اعتقاد راسخ دارم که باید ابراز ایمان داشته باشید که فقط روزه‌ای یکشنبه به کلیسا می‌رود . ایمان یک راه زندگی است . " بخشی از آن درک می‌کند که این کار تنها در اینجا اتفاق نمی‌افتد . حوزه کاری که خداوند در سراسر دنیا انجام می‌دهد و برای مردم بسیار مهم است که به دیگران کمک کنند .
" سفره‌ای ماموریت , چشم‌انداز را افزایش می‌دهند, چشمان ما را به این حقیقت باز می‌کنند که خدا در سراسر دنیا کاره‌ای بزرگی انجام می‌دهد و او می‌تواند در بخشی از این کار از من استفاده کند . "

 

منبع سایت سربازی

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 21 دی 1397ساعت 17:14 توسط حسین بی | تعداد بازديد : 1 | |