تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
خرید آپارتمان در اندیشه
رزرو آنلاین هتل خارجی
قیمت ماسک یکبار مصرف
رزرو آنلاین هتل خارجی
آپدیت نود 32
لایسنس نود 32
قالیشویی
خرید دوربین مداربسته
بانک کتاب
نود 32
اتلیه عکاسی عروس
نصب دوربین مداربسته
آموزش طراحی سایت با وردپرس
دانلود پروژه و مقاله
مبل شویی
بازی
خرید دوربین مداربسته
خرید اکتان
عکاسی صنعتی
دوره آموزش سئو
خرید دوربین مداربسته
تجهیز صنعت
سربازی

soldiership

سربازی

< number > ۱ < / number > - < number > ۱ < / number > .
نویسنده : اریک زائر جان ناکس , شاعر
این بدبختی نشان می‌دهد که وقتی دو کامیون پنج تنی دچار سانحه شدند و یکی از وسایل نقلیه بیش از پیش به حرکت در آمد , این مصیبت باعث عقب‌نشینی مجدد شد . براساس گزارش اداره امنیت , این حادثه منجر به تلفات چندی شده‌است.
مقامات کنترل برد در تلاش برای هشدار دادن به سربازان هنگام ورود به مناطق خطرناک , علائم هشدار را از طریق مناطق آموزشی قلعه ناکس ارسال کرده‌اند .
یک وسیله نقلیه نظامی در محدوده آموزشی فورت ناکس در نزدیکی " جان ناکس " قرار دارد .
تقریبا ً سه سرباز در هفته گذشته بعنوان بخشی از یک مانور آموزشی چند دولتی در مناطق آموزشی فورت ناکس اسکان داده شده‌اند . برای جوزف , افسر ایمنی پادگان , تعداد زیادی از نیروهای نظامی همراه با شدت ناحیه مرکزی کنتاکی , در صورت عدم رعایت احتیاط رانندگی , می‌توانند فاجعه را هجی کنند .
در این رابطه , " وقتی آن‌ها به اینجا می‌آیند , مهم است که آن‌ها بدانند این عراق نیست , این کشور افغانستان نیست , این بوسنی نیست ; این " فورت ناکس " است . او گفت : " ما در آنجا نمره‌های خوبی داریم , اما وقتی به انتهای آن رسیدید , فکر می‌کنید که جاده مستقیم می‌رود , می‌تواند برگردد .
آن‌ها باید بیشتر از توانایی‌های خود آگاه باشند . "
براساس گزارش‌ها , یک وسیله نقلیه نظامی یک وسیله نقلیه سنگین‌تر از خود را می‌کشد که وزن یکی از آن‌ها باعث شد تا دیگری از کنترل خارج شود . در زمان چپ شدن هیچ زخمی وجود نداشت اما تمام حوادث به این سمت ختم نمی‌شوند .
در سال ۲۰۰۰ , دو کامیون پنج تنی دریایی در حین آموزش به فورت ناکس برخورد کردند و باعث کشته شدن یک نفر و در نتیجه تلفات متعدد شدند .
در این تحقیقات هشدار داده شده‌است که زمین می‌تواند مملو از خطرات مربوط به نوع آموزش سربازان باشد . برای مثال , انتظار می‌رود که رانندگان در حین آموزش از عینک‌های دیده‌بانی شب استفاده کنند . وقتی جاده‌ها خم می‌شوند , ناگهان افزایش یا سقوط در ارتفاع و حتی باریک در نقاط بحرانی مانند روی پل‌ها , چشم‌انداز محدود به ویژه خطرناک می‌شود . براساس این تحقیقات , این برنامه زمانی نیاز به لگد زدن دارد .
" زمانی که وسیله نقلیه نظامی به زمین برخورد می‌کند و سپس به ماسه برخورد می‌کند , راننده جوان می‌ترسد . در این هنگام , زمانی که آن رانندگان جوان دچار وحشت می‌شوند , این چرخ به سمت یک جهت حرکت می‌کند و خودرو به سمت آن حرکت می‌کند . " این نحوه مرگ و میر است . "
مقامات شعبه " فورت ناکس " نشانه‌هایی را در مناطقی اعلام کرده‌اند که در آن‌ها تلفات اتفاق‌افتاده است . آن‌ها همچنین نگرانی‌های ایمنی در حین هر یک از سخنرانی‌های خود را پوشش می‌دهند . در حالی که جلسات توجیهی خوب هستند , آن‌ها کافی نیستند .
در این رابطه می‌گوید : " چیزی که احتمالا ً واقعا مهم است , اینکه ما باید بیشتر انجام دهیم , فقط کوتاه کردن رهبران نیست ; بگذار همه رانندگان هم بیایند و این مختصر را دریافت کنند . " رهبران در حال انجام ماموریت‌ها هستند و من این را درک می‌کنم . ما در یک محیط آموزشی هستیم و می‌خواهیم این ماموریت را اجرا کنیم , اما ما همچنین می‌خواهیم آن را به طور ایمن اجرا کنیم . "
یکی دیگر از نگرانی‌های موجود در این زمینه , ایجاد آسیب‌های ناشی از هوای سرد است . در طول تمرین هفته گذشته , تعداد نه سرباز برای سرمازدگی و آسیب‌های دیگر پس از کاهش دما درمان شدند . یکی از آن‌ها آنقدر شدید بود که موجب تخلیه پزشکی می‌شد .
در این رابطه , " ما به عنوان رهبران امنیتی , ما به عنوان رهبران باید به رهبران رده اول و افسران جوان , که در آن لاستیک در راه است , برسیم . " این ها آن‌هایی هستند که باید دنبال سربازان بگردند تا آن‌ها را از سرمازدگی و سرما نگه دارند . "

 

 

منبع سایت سربازی

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 21 دی 1397ساعت 17:25 توسط حسین بی | تعداد بازديد : 1 | |