تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
خرید آپارتمان در اندیشه
رزرو آنلاین هتل خارجی
قیمت ماسک یکبار مصرف
رزرو آنلاین هتل خارجی
آپدیت نود 32
لایسنس نود 32
قالیشویی
خرید دوربین مداربسته
بانک کتاب
نود 32
اتلیه عکاسی عروس
نصب دوربین مداربسته
آموزش طراحی سایت با وردپرس
دانلود پروژه و مقاله
مبل شویی
بازی
خرید دوربین مداربسته
خرید اکتان
عکاسی صنعتی
دوره آموزش سئو
خرید دوربین مداربسته
تجهیز صنعت
سربازی

soldiership

سربازی

اهمیت هر یک از شرکت کنندگان در طول بررسی , کمک را در فرآیند تصمیم‌گیری به عنوان بخشی از ارتش " گ ب " آماده می‌کند تا بودجه لازم را برای تامین بودجه مورد نیاز مهمات کل ارتش تنظیم کند . این بودجه از الزاماتی برای ارتش پشتیبانی می‌کند که شامل ذخیره آذوقه و مهمات برای آموزش و ملزومات تست می‌باشد . این بررسی همه مدیران ارشد و مدیران برنامه را در یک اتاق گردهم آورد تا راه‌حل‌هایی برای ارائه آمادگی با کاهش بودجه شرکت‌های مهمات ارائه دهد .
علاوه بر این , اطلاعاتی مانند وضعیت انبار مهمات , اثرات بالقوه بر موجودی , سرمایه‌گذاری تکمیلی , فروش نظامی خارجی و نگرانی‌های پایه صنعتی برای تعیین بهترین تصمیمات ممکن برای پشتیبانی از درخواست‌های سرمایه‌گذاری برنامه مورد بررسی قرار گرفتند .
این سیستم برای وزارت دفاع اقلام مهمات کالیبر متوسط و متوسط تولید می‌کند . این واحد یکپارچه تدارکات برای مدیریت چرخه عمر مهمات است و حضور جهانی پشتیبانی فنی را در هر جا مستقر یا مستقر می‌کند . دیدگاه او مرگبار کردن مرگ است . ماموریت اولیه سازمان ملل , تامین نیروی مشترک با مهمات آماده , قابل‌اعتماد و کشنده در سرعت جنگ برای حفظ آمادگی جهانی است .
" فورت ناکس " در ماه دسامبر شلیک اسلحه و مسلسل را انجام داد . باب
نویسنده : " فورت ناکس "
اعضای گردان مهندس عمران به افتخار جورج بوش , رئیس‌جمهور سابق , سلام نظامی خواهند داد .
امروز , سربازان گردان مهندسین " گردان " در میدان رژه می‌روند . تیراندازی از ظهر آغاز خواهد شد و تیراندازی در فواصل زمانی ۱۰ دقیقه‌ای انجام خواهد شد .
یک سلام اضافی - - برابر تعداد کشورهای عضو اتحادیه ( ) - - امروز توسط سربازان گردان مهندس گردان در حال عقب‌نشینی در میدان رژه بروکس پرتاب خواهد شد . این سلاح‌ها در فواصل دور دوم آتش خواهند زد .
حصیری گفت : " برای باز کردن اوتو در آخر هفته بدون نیاز به تامین پرسنل و تامین بودجه اضافی باید تغییراتی ایجاد کنیم . " " [ تغییرات ] دوره‌های زمانی مصرف پیک را برای مراکز آمادگی صبح زود [ تربیت‌بدنی ] و ساعت نهار ملاقات خواهند کرد . "
مور گفت که مرکز تناسب اندام اسمیت در اواخر هفته باز خواهد شد وقتی که دوره آموزشی دوباره در تابستان آینده آغاز می‌شود .
مور گفت همه چیز براساس تقاضای مشتری است .
هر کاری که انجام می‌دهیم در واکنش به تقاضای مشتری است . ما استانداردهایی داریم که ما با آن کار می‌کنیم و سطح بودجه فراهم‌شده برای تامین آن استانداردها را داریم . " ما قطعات را به اطراف حرکت دادیم تا ساعات عملیات را در منابع مان برای برآورده کردن تقاضای مشتری انجام دهیم .
" مدت‌زمان باقی ماندن [ در اثر ] بستگی به بازخورد مشتری دارد .
مور گفت : " ما اکنون قادر خواهیم بود که درخواست طولانی‌مدت سربازان و واحدها را برای باز کردن تعطیلات آخر هفته ملاقات کنیم . " اکنون هفت روز در هفته با ساعات آخر هفته باز خواهد بود . "
مور گفت که ساعات تغییر نیز به معنای تغییر در مرکز آمادگی جسمانی جدید در مرکز آمادگی جسمانی اتو است .
مور گفت : " مزیت دیگر این است که ما قادر خواهیم بود مرکز آمادگی جسمانی اتو را باز کنیم و مرکز تناسب کارکردی جدید آن هفت روز باز خواهد بود … تا از کمک و کمک [ سربازان ] در تهیه تست آمادگی جنگی ارتش استفاده کنیم . "
مور گفت که تسهیل ساعات ورزشی جدید به معنای تغییر در ساعات کاری در برخی از مراکز آمادگی جسمانی است , اما نه همه آن‌ها .
" ما مرکز تناسب اندام اسمیت را در آخر هفته تعطیل می‌کنیم . در حال حاضر آن‌ها کم‌ترین تقاضا را دارند . " هیچ اثری برای گول زدن نخواهد بود . "
به گفته مارک حصیری , رئیس " تفریح اجتماعی " , این تغییرات عمدی هستند . او گفت که آن‌ها با هدف تسهیل بیشتر کاربران در مناسب‌ترین زمان برنامه‌ریزی شده‌اند .

 

منبع سایت سربازی

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 21 دی 1397ساعت 17:26 توسط حسین بی | تعداد بازديد : 1 | |