تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
خرید آپارتمان در اندیشه
رزرو آنلاین هتل خارجی
قیمت ماسک یکبار مصرف
رزرو آنلاین هتل خارجی
آپدیت نود 32
لایسنس نود 32
قالیشویی
خرید دوربین مداربسته
بانک کتاب
نود 32
اتلیه عکاسی عروس
نصب دوربین مداربسته
آموزش طراحی سایت با وردپرس
دانلود پروژه و مقاله
مبل شویی
بازی
خرید دوربین مداربسته
خرید اکتان
عکاسی صنعتی
دوره آموزش سئو
خرید دوربین مداربسته
تجهیز صنعت
سربازی

soldiership

سربازی

قلعه " فورت ناکس " ساعاتی را برای رسیدگی به تقاضا تغییر می‌دهد
نوشته g . ام .
مایکل هوارد از تجهیزات ورزشی جدید ورزشی اوتو استفاده می‌کند . تغییرات در ساعات عملیات برای اوتو و مراکز تناسب اندام فیزیکی در فورت ناکس به این معنی است که هر دو باشگاه ورزشی در طول تعطیلات آخر هفته پس از جبهه النصره باز خواهند شد .
فورت ناکس , کنتاکی - - فورت ناکس , فرماندار ایالت کنتاکی , ساعت خود را بین سه‌تا از چهار مرکز آمادگی جسمانی بر روی تاسیسات قرار خواهد داد تا تقاضا برای این تاسیسات را در زمان‌های مختلف در سراسر روز بررسی کند .
" رندی مور , مدیر اداره خانواده و روحیه , رفاه و تفریح " , می‌گوید : " ما چهار مرکز آمادگی جسمانی داریم و می‌خواهیم به درخواست علامت دهی سربازان و واحدها پاسخ دهیم . "
در حال حاضر , همه این مراکز در روزه‌ای هفته , با اختلاف موجود در آخر هفته , در حال فعالیت هستند .
یک باشگاه " فورت ناکس " در باشگاه " فورت ناکس " میزبان مراسم عزاداری محرم خواهد بود .
نویسنده : " فورت ناکس "
در فصل " فورت ناکس " در باشگاه " فورت مورفی " , باشگاه " جرج مورفی " در سالن عمومی " جورج پاتن " در سالن عمومی " جورج تون " قرار دارد .
پوشیدن لباس برای عموم , پوشیدن لباس برای اعضای نظامی و غیررسمی برای اعضای غیر نظامی است . موزه در این موزه واقع شده‌است . روی پست . شرکت کنندگانی که به " فورت ناکس " دسترسی ندارند , باید از کنار دروازه " بازدید کننده " برای دریافت یک بازدید کننده متوقف شوند .
سوئیچ
در هر روز , مندزا با استفاده از یک راه دور مایل راه می‌پیمود تا با وسایل مبارزه پر تنش در سرما تمرین کند . سرعت آموزش بی‌پایان به نظر می‌رسید و بدن او در عرض سه سال تاثیرات را احساس می‌کرد .
مندوزا گفت : " این فقط درد مزمن پا بود . " " من رفتم تا آن را بررسی کنم و به درمان فیزیکی بروم , اما هیچ چیز در کار نبود . "
او به اندازه یک مهندس بود - خاطرات تمرین‌های آموزشی , ارتباطات با سربازان دیگر که او اکنون خانواده را در نظر می‌گیرد . او هرگز به خود فکر نمی‌کرد که کار دیگری انجام دهد , هیچ شغل دیگری نمی‌توانست با دلاوری مهندس بودن مطابقت داشته باشد.
بعد از رفتن به مدت یک سال , او اخبار را دریافت کرد. ارایه‌دهنده خدمات اولیه او به طور دائم توانایی‌های جسمانی خود را محدود می‌کند . دیگر نمی‌توانست بدود . نمی‌توانست پیاده برود . او دیگر نمی‌توانست از جا بپرد . او مجبور شد jobs را تغییر دهد و دنیای مهندسی را ترک کند .
مندوزا که در حال حاضر به شرکت منابع انسانی سی و nd اختصاص‌داده شده‌است , گفت : " احساس می‌کردم قصد دارم قسمتی از وجودم را از دست بدهم . "
ارتش به عنوان فرار از زندگی خدمت کرده بود . او گفت که قصد ترک ندارد .
مندوزا از مهندس جنگ به متخصص منابع انسانی منتقل شد .
دنیایی کاملا ً متفاوت در چشمانش
به جای اینکه پنجره راننده یک گاومیش را ببیند , به صفحه کامپیوتر زل زد . او از گشت زنی برای وسایل انفجاری دست‌ساز برای اسکن سوابق پرسنل رفت . صدای تق‌تق آهسته یک ماوس کامپیوتر را می‌شنید .
مندوزا سست نشد . او به جلو هل داد , همان اخلاق کار و نگرش مثبتی که او را از خیابان‌های لس‌آنجلس بیرون راند تا سربازی شود که امروز است .
" من همچنان تاج مهندس ( کلاه گشت ) را حمل می‌کنم . با اینکه من در حوزه شغلی جدیدی نیستم , همیشه یک مهندس خواهم بود . "

 

 

منبع سایت سربازی

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 21 دی 1397ساعت 17:26 توسط حسین بی | تعداد بازديد : 1 | |