تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
خرید آپارتمان در اندیشه
رزرو آنلاین هتل خارجی
قیمت ماسک یکبار مصرف
رزرو آنلاین هتل خارجی
آپدیت نود 32
لایسنس نود 32
قالیشویی
خرید دوربین مداربسته
بانک کتاب
نود 32
اتلیه عکاسی عروس
نصب دوربین مداربسته
آموزش طراحی سایت با وردپرس
دانلود پروژه و مقاله
مبل شویی
بازی
خرید دوربین مداربسته
خرید اکتان
عکاسی صنعتی
دوره آموزش سئو
خرید دوربین مداربسته
تجهیز صنعت
سربازی

soldiership

سربازی

ارتش جرثقیل وضعیت آمادگی مهمات را افزایش داد
توسط هیلی
یک کارمند نیروی هوایی جرثقیل انبار مهمات را تحویل می‌دهد . بخش کیفیت عملیات انبار مهمات ایستگاه جرثقیل به تازگی روند توزیع مهمات را به روز رسانی کرده تا نیازهای رو به تغییر سربازان در سراسر جهان را بهتر برآورده سازد . ارتش جرثقیل به پشتیبانی تجهیزات سنتی ارتش و آمادگی نیروی مشترک از جمله انبارداری , کنترل کیفیت , آماده‌سازی حمل و نقل , توزیع , تولید و توزیع تخصص دارد .
یک کارمند نیروی هوایی جرثقیل انبار مهمات برای تحویل را آماده می‌کند . بخش کیفیت عملیات انبار مهمات ایستگاه جرثقیل به تازگی روند توزیع مهمات را به روز رسانی کرده تا نیازهای رو به تغییر سربازان در سراسر جهان را بهتر برآورده سازد . ارتش جرثقیل به پشتیبانی تجهیزات سنتی ارتش و آمادگی نیروی مشترک از جمله انبارداری , کنترل کیفیت , آماده‌سازی حمل و نقل , توزیع , تولید و توزیع تخصص دارد .
a . در دنیای پرسرعت جنگ , فعالیت مهمات ارتش کرین نقشی حیاتی در فراهم کردن آمادگی مهمات برای مردم دارد . بخش کیفیت عملیات انبار مهمات سازمان ملل به تازگی روند توزیع مهمات را به روز کرده‌است تا نیازهای رو به تغییر سربازان در سراسر جهان را بهتر برآورده سازد .
با از بین بردن داده‌های ناقص در برنامه مدیریت تدارکات , پایگاه اطلاعاتی استفاده‌شده برای ردیابی و مدیریت بیش از سه نوع مهمات با ارزش در حدود 1 / 5 میلیارد دلار که ذخیره , بازرسی , حمل و نقل , غیر نظامی و تولید شده در ارتش جرثقیل استفاده می‌شوند .
این کمبودها به صورت " اطلاعات " پر کننده " " یا رکوردهای گم نشده مربوط به آخرین بازرسی یا تاریخ بازرسی مورد نیاز بعدی آشکار می‌شوند . خرابی‌ها معمولا ً زمانی رخ می‌دهند که انتقال داده از یک پایگاه‌داده بازرسی دیگر شکست بخورد یا هنگامی که اطلاعات بازرسی برای دارایی‌های مهمات ورودی از ورود به سیستم به تاخیر می‌افتد . از آنجا که مهمات نمی‌توانند بدون دلیل بازرسی فعلی از ارتش خارج شوند , حذف داده‌های پر شده با صفر , توانایی تولید مهمات را افزایش می‌دهد .
جیمز کاظموف , رئیس نیروی جرثقیل , گفت : " در عرض چند روز , کارمندان دولت, داده‌های پر شده برای مهمات در اولویت را کاهش دادند , و یا آن‌هایی که احتمالا ً به احتمال زیاد برای عملیات احتمالی یا آموزش مورد نیاز هستند , تا ۹۹ درصد . " برای تمام مواد منفجره قابل‌استفاده در ارتش جرثقیل , داده‌های پر شده با صفر درصد کاهش یافت . "
کارگران اخیرا ً فرآیند پاک‌سازی اسناد را به فرمت الکترونیکی جدیدی ارتقا داده‌اند که پاک‌سازی محموله‌های ارسالی ارتش جرثقیل را تسهیل می‌کند . دوره‌های گردش کوتاه‌تر برای حمل مهمات زمانی را برای کارمندان فراهم می‌کند تا سوابق بازرسی را زودتر ثبت کنند و بر روی کاهش کلی داده‌ها متمرکز شوند .
محی الدینوف گفت : " کاهش داده‌های پر شده با صفر به نیروی جرثقیل کمک می‌کند تا مهمات را سریع‌تر دریافت کنند . " " از دیدگاه سیستمی , مناسب‌ترین روش برای مقابله با این آمادگی , داشتن تمام دارایی‌های قابل‌استفاده با بازرسی‌های جاری است تا آن‌ها برای یک لحظه آماده کشتی شوند . تغییر فرآیند lmp به ما کمک می‌کند به آن دست یابیم . "
کارمندانی که مستقیما ً با سیستم جدید کار می‌کنند , از تغییر و تاثیرات آن در هر سطحی قدردانی می‌کنند . پرسنل ارتش جرثقیل , هم‌کاری بین فرماندهی مهمات مشترک , مراکز فرماندهی عالی , و شرکت مشاوره ویلسون و شرکا برای شناسایی نواحی جهت بهبود فرآیند توزیع مهمات را تایید می‌کنند . او اقدامات اصلاحی را در تلاش برای افزایش بهره‌وری در سطح صنعتی ارگانیک و به حداکثر رساندن دلارهای مالیات دهندگان رهبری کرد .

 

منبع سایت سربازی

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 0 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در جمعه 21 دی 1397ساعت 17:16 توسط حسین بی | تعداد بازديد : 1 | |